ثبت نام در کلاس های بوت کمپ زعفران‌ با تخفیف ویژه

آموزش زعفران کد به ۱۱۰۰ فریلنسر

آیا تا به حال چیزی در مورد بوت کمپ شنیده اید؟ بوت کمپ ها برنامه های آموزشی ای هستند، برای افراد بزرگسال و معمولا مهارت هایی را به آنها آموزش می دهند که امکان استفاده از آنها در زندگی شغلی فراهم باشد. با توجه به پیشرفت روز به روز تکنولوژی و بالا رفتن استفاده از اپلیکیشن های موبایل در زندگی روزمره ی مردم، زعفران تصمیم دارد با آموزش برنامه نویسی ساده به افراد، حتی کسانی که هیچ دانشی درباره ی برنامه نویسی ندارند، این امکان را به وجود بیاورد که استفاده از این  SDKبومی با هدف گسترش در سطح جهانی به امری فراگیر تبدیل شود.

بوت کمپ زعفران پروژه ای ذیل اکوسیستم کار آفرینی اقتصاد دیجیتال می باشد. هدف این اکوسیستم در ابتدا آموزش افراد علاقه مند سپس فراهم کردن بستری برای اشتغال این افراد می باشد. این اکوسیستم از سه بخش بوت کمپ، اپ بازار و هاب صادرات تشکیل شده است، که به افراد این امکان را می دهد که پس از یادگیری بتوانند به عنوان فریلنسر کار خود را آغاز کنند و یا در شرکت ها مشغول به کار شوند و حتی بتوانند استارت آپ خود را راه اندازی کنند.

آموزش زعفران کد به ۱۱۰۰ نفر، از برنامه های سال ۱۳۹۸ شرکت نرم افزار گستر زعفران می باشد. این آموزش به دو صورت کارگاه های حضوری برای ۱۰۰ نفر و آموزش آنلاین اجرا خواهد شد. در این راستا زعفران این افتخار را دارد که از همراهی و کمک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند باشد. با این همراهی، مقداری از سختی این هدف بزرگ نیز تسهیل بخشیده می شود.

در راستای معرفی بوت کمپ رویدادهایی برگزار خواهد شد و افرادی که مایل به شرکت در کلاس های حضوری هستند می توانند از طریق همین رویداد ها ثبت نام به عمل بیاورند. در صورت عدم تمایل به شرکت در کلاس های حضوری، امکان یادگیری از طریق ویدیو های آموزشی موجود در MLMS آکادمی نیز فراهم است. برای  دریافت اطلاعات بیشتر و یا پیش ثبت نام در این زمینه از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید:

http://saffroncode.ir/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو


آمار بازید از سایت

تعداد بازدید : 961

Designed by Motahar Net Pars