برای ثبت نام در همایش و بوت کمپ زعفران کلیک کنید

زعفران کد دانش بنیان شد

زعفران کد، کیت توسعه نرم افزار موبایل بومی ایرانی، دانش بنیان شد.

شرکت نرم افزار گستر زعفران تحت برند MTeam Kit، اخیرا  کیت توسعه دهنده نرم افزار (SDK) مالتی پلتفرم ایرانی را تحت نام “زعفران کد” (Saffron Code) معرفی کرده  است که با قابلیت های فراوان خود طرفداران بسیاری را در میان توسعه دهندگان و استارت آپ ها پیدا کرده است. از ویژگی های آن بیش از ۱۲۰۰ کتابخانه و قابلیت ارائه خروجی اپلیکیشن های اندروید، iOS ویندوز و مک تنها بای یک کد و از روی یک رایانه می باشد.

اصطلاح SDK یا همان Software development kit ابزاری است که توسط یک کمپانی در اختیار توسعه دهنده (برنامه نویس) قرار میگیرد تا بتواند با استفاده از ویژگی هایی که در اختیار او قرار می گیرد، برنامه خود را با سرعت بیشتر و حرفه ای تر تولید و انتشار دهد. از دیگر ویژگی های “زعفران کد” باز بودن سورس (Open Source) و قابلیت توسعه آن توسط دیگر برنامه نویسان می باشد که باعث جلب اعتماد بسیاری از استارت آپ ها شده تا نگران توسعه های بعدی نرم افزار های خود نباشند.

بیش از ۴ سال تلاش و سرمایه گذاری شرکت توسعه کسب و کار MTeam، در دی ماه ۹۷، زعفران کد با طی مراحل ارزیابی معاونت علمی ریاست جمهوری، دانش بنیان شناخته شد و در اختیار چند شرکت تولید نرم افزار قرار گرفت و به زودی به همراه مستندات و برنامه های آموزشی در اختیار افراد علاقه مند به برنامه نویسی نیز قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو


آمار بازید از سایت

تعداد بازدید : 546

Designed by MTeam